Техніки консультування і психотерапії: від методології до технології

Психотерапия, консультирование, коучинг

Spread the love

Техніки консультування і психотерапії: від методології до технології

80 ак. год.

Ведучі:

Халік Олена Олександрівна

Бикова Олена Федорівна

Учасники семінарів на особистому досвіді зможуть ознайомитися з можливостями технік і методик, що допоможе не тільки розширити діапазон своїх професійних навичок, але зрозуміти і відчути, чи підходить вам кожна із запропонованих технік для роботи як в індивідуальному, так і в груповому форматі. Учасники матимуть можливість побути як в ролі консультанта, так і в ролі клієнта, вибрати ті інструменти, що підходять саме вам, будете краще відчувати і розуміти, що в даний момент потрібно вашому клієнтові з урахуванням можливостей, показань і обмежень.

Наші семінари розроблені таким чином, щоб включити в кожен як методологічну та методичну частину (історичний ракурс, розгляд можливостей та обмежень методу, технічну сторону з урахуванням різних контекстів) так і практичну роботу з техніками і методиками.

На вас чекають міні-лекції, демонстраційні сесії, вправи в парах, трійках, групова робота, робота з клієнтськими випадками, кейс-метод, технологічний аналіз, інші формати з використанням мультимедійних засобів.

Семінар 1. Розмовні техніки

Семінар 2. Графічні техніки

Семінар 3. Ігрові техніки

Семінар 4. Техніки візуалізації

Семінар 5. Техніки розстановки

Семінар 6. Драматичні техніки

Семінар 7. Тілесні техніки

Семінар 8. Арт-терапевтичні техніки

Семінар 9. Метафоричні техніки

Семінар 10. Техніки роботи з піском

Уже з першого семінару ви зможете використовувати конкретні техніки або методики у своїй професійній діяльності. Для тих, хто бажає розширити можливості використання технік у своїй практиці, існує можливість поглибленого навчання, заснованого на особистому досвіді.